Koszyk jest pusty.

Twoja pozycja:moje kontoO firmie

O firmie

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku motocyklowym. Motor-Passion to przede wszystkim zespół młodych i kreatywnych ludzi, których celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie a także zadowolenie klientów. Oferujemy Państwu indywidualne porady a także dobór akcesoriów motocyklowych, odzieży oraz części.

Dzięki sprawnemu systemowi przepływu informacji między pracownikami naszej firmy i delegacji uprawnień, każdy z pracowników na bieżąco jest informowany o wszystkim co się dzieję w Naszej firmie i jest w stanie sam podejmować decyzje oraz sprawnie i szybko odpowiadać na zapytania Klientów.

Wysokiej klasy produkty, bez których trudno sobie wyobrazić bezpieczną i wygodną jazdę na motocyklu to kurtki, spodnie, buty oraz kaski, które skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi i zapewniają bezpieczeństwo podczas ewentualnych kolizji. Akcesoria motocyklowe to nie tylko odzież, ale również rozmaite zabezpieczenia antykradzieżowe, kufry oraz produkty, dzięki którym każda podróż będzie bardziej komfortowa, natomiast motocykl nabierze ciekawego i indywidualnego wyglądu. Proponowany przez Nasz sklep asortyment, to produkty doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że dzięki Naszej bogatej ofercie, każdy klient znajdzie akcesoria motocyklowe dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również części motocyklowe. Zapewniają one bezawaryjną i komfortową jazdę nawet podczas długich i ekstremalnych podróży. Części motocyklowe z naszej oferty to produkty doskonałej jakości, wykonane z wysokogatunkowych surowców, co jest gwarantem ich trwałości i niezawodności. Proponowane przez nas części dostępne są w szerokim asortymencie, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.


Sklep motorpassion | 2001 - 2020